Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодний овальний світильник ЖКГ 1-VS-7206 потужністю 15 Вт дає 1500 Лм. з датчиком руху. Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, світильник дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше. Ступінь вологозахисту IP65 робить світильник підходящим для використання, як в приміщенні, так і на вулиці. Дюбеля для монтажу йдуть в комплекті, на них присутні декоративні заглушки.
Корпус з ABS пластику стійкий до ударів і високих температур, не горить. IC-драйвер забезпечує стабільну роботу світильника в широкому діапазоні напруги, 110-265 В, і запобігає пульсації. У світильнику використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу безперебійну роботу.
Переваги LED світильника ЖКГ Vestum:
-Стабільна робота в широкому діапазоні напруги 110-265 В.
-Стійкість до високих температур, негорючі матеріали.
-Ударостійкий, що не жовтіє з часом корпус.
-Підходить для використання на вулиці.
-Споживає в рази менше електрики,
|
|
|
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestum |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 15 Вт |
| Степень защиты IP | 65 |
| Цветовая температура | 4500K |
| Цвет | Белый |
| Тип лампы | Накаливания |
| Состояние | Новое |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1500 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Напряжение сети | 100~265 В |
| Ресурс роботи (годин) | 30000 |
| Розмір (мм) | 214*112*65 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Тип светильника | Накладной |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
- Цена: 413,47 ₴






