
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна лампа Vestum 1-VS-1403 потужністю 8 Вт дає 650 Лм. Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, вона дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше. Лампа має нейтральне світло, що робить її підходящою для кабінету, кухні, коридору або ванної. Стандартний цоколь E27 підходить для люстр, торшерів, настільних ламп, настінних та точкових світильників.
IC-драйвер забезпечує стабільну роботу лампи в широкому діапазоні напруги, 175-250 В, і запобігає пульсації. Лампа несумісна з диммером і вимикачем з підсвічуванням. У лампі використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу, безперебійну роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestum |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Источник света | Светодиоды SMD |
| Максимальное рабочее напряжение | 265 В |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Минимальная цветовая температура | 4100 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 8 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 120 град. |
| Форма лампочки | Гриб |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цоколь | E27 |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 650 лм |
- Цена: 74,39 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.




