Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED тротуарна плитка 7100к 90х90х60 мм 1,8 Вт, ІР68
- світлодіодна LED бруківка застосовується для підсвічування алей, тротуарів, світлового оформлення архітектурних форм а так само, приміщень. З допомогою ЛІД тротуарної плитки, проводиться світлове оформлення парків, скверів, клубів..
LED плитка має максимальний захист від проникнення пилу і вологи, що дозволяє застосовувати її для підсвічування басейнів, фонтанів, ставків і водойм.

Підібрати за параметрами - Тротуарні, ґрунтові світильники
|
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал корпусу | Композитний матеріал |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат ударостійкий |
| Потужність | 1.8 |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення садових доріжок, Для освітлення сходів |
| Робоча напруга (В) | 12 |
| Світловий потік | 45 |
| Способ монтаж | Вбудований |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип харчування | Мережа |
| Форма плафона | Квадратна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 7100К |
- Ціна: 830 ₴







