Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Gruntek Kakadu 205мм для акуратної обрізки зелених гілок, кущів, лози, молодих пагонів і квітів.
Леза виготовлені з гострою стали SK5, а для швидкої і якісної роботи верхнє лезо вкрите шаром від налипання. Для довгого терміну служби секатор Kakadu комплектується компактна щіточка для очищення лез після роботи.
Секатор Kakadu створений для універсального використання завдяки тому, що здатний відрізати гілки товщиною до 24 мм. Інструмент обладнаний храповим механізмом, який забезпечує 2 режими роботи:
- 1-й - для тонких гілок діаметром до 18 мм – дозволяє плавно зрізати гілки, відростки і стебла;
- 2-й – розрахований на міцні гілки товщиною до 24 мм, завдяки 4-х ступінчастим храповим механізмом ви докладаєте менше зусиль на зрізування товстих сучків.
Рукоятки з алюмінію з м'якими накладками забезпечують комфортну роботу з секатором. Одна з рукояток D-подібної форми для зручного захоплення інструмента.
Секатор Gruntek Kakadu 205мм - створений для того, щоб Ви отримували задоволення від догляду за своїм садом.
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина леза | 50 мм |
| Максимальний діаметр реза | 24 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ, сталь |
- Ціна: 590 ₴












