
влевовправо
Шипи від птахів пластикові коричневі 30мм 0,5м Jacopic Польща
- В наявності
- Код: 347 534
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 153-56-18
- +380 (95) 848-95-39
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективний засіб для захисту парканів, дахів, фасадів, карнизів, кондиціонерів, підвіконь від птахів, котів та інших тварин.
Удосконалена модель з гострими шипами, висотою 3 см!
Довжина секції 50 см.
Кріпляться за допомогою силіконового клею, стяжок або шурупів. Виготовлені з пластику, який стійкий до ультрафіолетових променів і погодних умов, міцний і довговічний.
Шипи на основі розташовані в три ряди. Кожний ряд можна надломлювати, загинати, вирізати до потрібного розміру або свердлити додаткові отвори. Також, завдяки насічках, секція легко ділиться на відрізки.
В наявності напівпрозорий, чорний і коричневий кольори. Зелений, жовтий, білий - під замовлення.
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JACOPIC |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Птахи, Кішки |
| Тип засобу | Протиприсадні шипи |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація | Секція — 1 шт. |
- Ціна: 80 ₴













