
влевовправо
Пастка Panko з атрактантів для чешуйниць, 2 шт
- В наявності
- Код: 346 377
260 ₴
+380 (98) 153-56-18
- +380 (95) 848-95-39
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка для вилову чешуйниць або серебрянок.
Містить спеціальний атрактанти, активно залучає комах.
Виготовлена з прозорого матеріалу, що полегшує контроль за спійманими комахами.
Завдяки закритій конструкції може використовуватися в місцях з підвищеною вологістю, а також запобігає випадковий контакт з клеєм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Чешуйницы |
| Комплектація | Пастки — 2 шт., атрактант — 2 шт. |
| Призначення пастки/відлякувача | від чешуйниць, від серебрянок |
| Особливості | Завдяки закритій конструкції може використовуватися в місцях із підвищеною вологістю, а також запобігає випадковому контакту з клеєм |
| Розмір упаковки | 183 х 125 х 30 мм |
| Термін дії | 1 місяць |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 260 ₴





