Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний на сонячній батареї SIRIUS-2 - виробник Horoz Electric.Автономний садово-парковий фасадний світильник з вбудованою сонячною батареєю і акумулятором на 2200mAh та датчиком руху. Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту - IP44.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ SIRIUS-2: економічність. автономне поновлюване джерело живлення. міцний зносостійкий корпус. відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла. стійкість до зовнішніх впливів. швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник – 1шт. інструкція з експлуатації – 1шт. інструкція із встановлення – 1шт. упаковка - 1шт.Як вибрати фасадний світильник?Фасадні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 Вт |
| Додатково | Вбудований датчик руху |
| Кількість в упаковці | 1шт. |
| Потужність | 2Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 115мм*205мм |
| Світловий потік (Лм) | 240Lm / 12Lm — синя підсвітка |
| Термін служби | 50.000 годин |
| Ступінь захисту IP | ІР44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4000к |
- Ціна: 855,12 ₴



