
влевовправо
Прожектор світлодіодний переносний "PROPORT-45" 45W 6400K
- Готово до відправки
- Код: 068-015-0045-010
1 789,59 ₴
+380 (98) 153-56-18
- +380 (95) 848-95-39
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний PROPORT-45 - виробник Horoz Electric.Використовується для додаткового освітлення приміщень. Висока ефективність світлодіодів дає можливість додатково висвітлити необхідну територію ступінь пило- та вологозахисту - IP54. В даному прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує впевнене освітлення, термін служби до 30000 годин безперервного світіння.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОГО ПРОЖЕКТОРА PROPORT-45: економічність. міцний зносостійкий корпус. відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла. стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур). зручне використання.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ прожектор світлодіодний – 1шт. інструкція з експлуатації – 1шт. інструкція із встановлення – 1шт. упаковка - 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати світлодіодний прожектор?Світлодіодні прожектори відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, тип світлодіодів, кут розсіювання, робоча напруга та ін.). Вибрати потрібний прожектор допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 298.6 мм * 187 мм * 52.5 мм |
| Світловий потік (Лм) | 3500 Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | жовтий з чорним |
| Колірна температура, К | 6400K |
- Ціна: 1 789,59 ₴





