
влевовправо
Світлодіодний світильник фасадний ANDIZ білий настінний
- Готово до відправки
- Код: 076-037-0009-010
774,74 ₴
+380 (98) 153-56-18
- +380 (95) 848-95-39
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний ANDIZ - виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту - IP44.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ ANDIZ: економічність. міцний зносостійкий корпус. відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла. стійкість до зовнішніх впливів. швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник – 1шт. інструкція з експлуатації – 1шт. інструкція із встановлення – 1шт. упаковка - 1шт.Як вибрати фасадний світильник?Фасадні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 100-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 173 мм x 81 мм x 46 мм |
| Світловий потік (Лм) | 450 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | белий |
| Колірна температура, К | До 4200 |
- Ціна: 774,74 ₴



