
влевовправо
Прожектор світлодіодний "PARDUS-10" 10W 6400K чорний
- Готово до відправки
- Код: 068-028-0010-010
173,13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 153-56-18
- +380 (95) 848-95-39
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний "PARDUS-10" 10W 6400K чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Світловий потік (Лм) | 900 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
- Ціна: 173,13 ₴



