
влевовправо
Відлякувач тарганів і гризунів 2 в 1: електромагнітний і ультразвуковий AO-147B
- В наявності
- Код: 3481 334
470 ₴
+380 (98) 153-56-18
- +380 (95) 848-95-39
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний відлякувач гризунів і комах використовує у своїй роботі унікальну можливість одночасного відлякування за допомогою ультразвукових хвиль і електромагнітної технології.
Ультразвук впливає на слухову систему гризунів, але погано проникає через стіни, а низькочастотні електромагнітні хвилі — на орієнтацію й нервову систему тарганів і гризунів, поширюються електропроводкою всередині стін і перегородок.
Це дає змогу безшумно позбуватися шкідників без отрут, запахів, пасток і прибирання після їх використання, , а також заощадити купивши один прилад замість двох.
Досить просто увімкнути прилад до електричної розетки та вибрати необхідний режим або їхню комбінацію.
Лівий перемикач відповідає за електромагнітні режими (червона індикація). Ліве його положення — це постійні електромагнітні хвилі, крайнє праве положення — частота імпульсів модулів, у центрі — режими вимкнені.
Правий перемикач вмикає ультразвукове відлякування (зелена індикація). Ліве положення — постійна частота ультразвукових хвиль, правильне положення — змінний ультразвук, по центру — режими вимкнені.
Використовувати пристрій для позбавлення гризунів і тарганів можна на площі до 180 кв.м у квартирах і приватних будинках, офісах, складах, закладах громадського харчування, медичних установах, готелях, сільськогосподарських будівель, вихованцям, стайнях на производствах.
Ультразвук впливає на слухову систему гризунів, але погано проникає через стіни, а низькочастотні електромагнітні хвилі — на орієнтацію й нервову систему тарганів і гризунів, поширюються електропроводкою всередині стін і перегородок.
Це дає змогу безшумно позбуватися шкідників без отрут, запахів, пасток і прибирання після їх використання, , а також заощадити купивши один прилад замість двох.
Досить просто увімкнути прилад до електричної розетки та вибрати необхідний режим або їхню комбінацію.
Лівий перемикач відповідає за електромагнітні режими (червона індикація). Ліве його положення — це постійні електромагнітні хвилі, крайнє праве положення — частота імпульсів модулів, у центрі — режими вимкнені.
Правий перемикач вмикає ультразвукове відлякування (зелена індикація). Ліве положення — постійна частота ультразвукових хвиль, правильне положення — змінний ультразвук, по центру — режими вимкнені.
Використовувати пристрій для позбавлення гризунів і тарганів можна на площі до 180 кв.м у квартирах і приватних будинках, офісах, складах, закладах громадського харчування, медичних установах, готелях, сільськогосподарських будівель, вихованцям, стайнях на производствах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aokeman |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електромагнітний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Діаметр | 110 |
| Комплектація | Прибір - 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мурах, Проти комах-плазунів, Від тарганів |
| Особливості | Електромагнітна та ультразвукова дія одночасно |
| Площа дії | 180 кв. м |
| Розмір упаковки | 190 х 180 х 90 мм |
| Тип | Відлякувач комах і гризунів |
- Ціна: 470 ₴





