Відлякувач тварин від нічних шкідників дає змогу захистити територію (сади, городи, двори, будівельні майданчики, ферми) та господарські споруди (склади, сараї, курятники) від кішок, куниць, лисиць, кабанів, косуль, бродячих собак, зайці, гризунів, летких мишей.
Працює пристрій від вбудованого літій-іонного акумулятора 18650 3,7 В/1200 мА·год, який заряджається від сонячної монокристалічної панелі 5 В/130 мА.
Корпус виготовлений із міцного та довговічного ABS-пластику, що дає змогу використання на відкритому повітрі.
Для встановлення потрібно з'єднати корпус зі збірною ніжкою та встромити ніжку в землю.
Для увімкнення приладу необхідно натиснути кнопку на нижній частині корпусу, прозвучить одиничний звуковий сигнал і кліпнуть спалахи. Удень прилад заряджається, а в темну пору доби починає працювати.
Час повного заряджання за яскравого сонця приблизно 8 годин, чого вистачить на роботу впродовж 6-8 ночей у дощовиті дні або на 150 спрацьовувань.
Пасивний ІЧ-датчик вночі виявляє рух на відстані 5-8 метрів (залежить від температури довкілля) і на 35 секунд вмикається світлові спалахи зі змінним ультразвуком 12-44 кГц.
Такий комбінований вплив не завдає фізичної шкоди тваринам і птицям, воно лише сліпить і подразнює слух, що змушує шкідників покинути захищену територію.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 8 м |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Наявність динаміка | 2 |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Площа дії | 70 кв.м |
| Сектор дії | 110 ° |
| Загальні | |
| Вага | 170 г |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Додаткове джерело живлення | Сонячні батареї |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-ion 3,7 В / 1200 мА·год |
| Комплектація | Прилад, збірна ніжка (34 см) |
| Матеріал | ABS пластик |
| Особливості | Автоматично спрацьовує вночі. Вологозахищений корпус Комбінований вплив. |
| Розмір упаковки | 200 х 100 х 55 мм |
| Сонячний елемент | 105 х 45 мм |
- Ціна: 1 600 ₴









