
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста й ефективна кротоловка, дає змогу швидко розв'язати проблему зі шкідниками на городі, клумбі та садових ділянках.
Тунельна кротоловка з обох боків має дверцята, які відчиняються тільки всередину. Отже, коли крат потрапляє в пастку, вибратися назад він уже не може.
У верхній частині пастки є 3 отвори для зручного моніторингу вмісту пастки. Досить розкрити фольгу або дерн, щоб перевірити, чи спіймається шкідник.
Спосіб застосування:
Встановити пастку в підземний хід отворами для спостереження вгору. Щоб ґрунт і світло не потрапили всередину, накрити зверху фольгою або дерном. Двічі на день перевіряти, чи спіймається крат, чи польова підлога.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapax |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Кроти |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Механічний |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Матеріал | корпус — жорсткий ПВХ, дверцята — оцинкована сталь |
| Особливості | 3 отвори для моніторингу вмісту пастки |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 320 ₴



