
Гранули муміфікувальні для щурів і мишей Rapax, 1 кг
- В наявності
- Код: 5901549149319
470 ₴
- +380 (95) 848-95-39
Родентицидний засіб призначений для побутового та професійного використання для знищення щурів і мишей без неприємних запахів.
Муміфікувальний засіб для гризунів Rapax — це гранульована приманка, готова до використання. Містить активну речовину бродифакум у концентрації 0,005%, а також харчові компоненти та муміфікатори, які не дають розкладатися живим гризунам.
Застосування:
Помістіть отрута в приманкові контейнери для гризунів, захищені від небажаного розкриття, у місцях активності гризунів. Контейнери мають бути прикріплені та закриті. Якщо приманку використовувати не можна, приманку треба розташовувати так, щоб тварини та діти не могли до неї дістатися.
У разі боротьби з щурами, використовувати засіб порціями по 60-100 г кожні 5-10 м.
Для боротьби з мишами, розташовувати отрута порціями по 20-40 г кожні 2-3 м.
Перевіряти наявність гранул і підсипати необхідно з інтервалом у 5-7 днів, поки гризуни не зникнуть.
Якщо гризуни знову з'являться після процедури, її треба повторювати з інтервалом у два тижні.
Сибель гризунів настає за кілька днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapax |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Гризуни, Щури, Миші |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип засобу | Гранули |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Муміфікує гризунів, повністю запобігаючи розкладенню та запахам |
| Склад | Бромадіолон — 0,005%, денатоніум бензоат — 0,001%, смакові добавки |
- Ціна: 470 ₴


