
Знищувач комах Vayox IKL-40W Pro Series
- В наявності
- Код: 902689077203
3 300 ₴
- +380 (95) 848-95-39
Знищувач комах — універсальний пристрій для боротьби з мухами, комарами, молью та іншими літніми комахами, які використовуються в харчовій промисловості, супермаркетах, магазинах, ресторанах, пекарнях і будинках у всьому світі.
Корпус лампи для знищення комах виготовлений з високоякісного міцного ABS пластику, алюмінію і металевої сітки, на яку подається електричний струм високої напруги 4000 В. Інсектицидну лампу можна встановити стаціонарно на висоті 1,5-2 метри або повісити, для чого в комплекті є ланцюжок (67 см).
Прилад постачається з двома люмінесцентними лампами UVA потужністю 20 Вт., що приваблюють комах у пастку спеціальним спектром світла. Термін їхньої експлуатації може становити до 8000 годин.
За потужності інсектицидної лампи 40 Вт її еФіктивна площа дії становить 180 кв.м. У темному та закритому приміщенні площа може збільшитися вдвічі.
Знищувач обладнаний знімним піддоном, це полегшує видалення мертвих комах. Для ручного увімкнення та вимкнення приладу на бічній частині корпусу розташована кнопка Вмик./Вимк.
Лампа-знижувач комах не становить небезпеки для людини та Продуктивного сировини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vayox |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від літаючих комах, Від мух, Від мошок, Від ос, Від метеликів/метеликів, Від молі |
| Площа дії | 180 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 230 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2710 г |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 655 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Напруга розряду | 4000 В |
- Ціна: 3 300 ₴







